Сейчас зимаА я хочу Лето!
  •  
Мережа стокових складів-магазинів взуття

Правила повернення та обміну товарів

Правила повернення та обміну товарів

Повернення та обмін товарів належної якості, що були придбані в мережі магазинів “СТОК-Чобіток”, здійснюється протягом 14 днів, не враховуючи день придбання, якщо товар не був у використанні, його товарний вигляд та споживчі властивості збережено, та за умови наявності розрахункового документу (ЧЕКУ), згідно зі статтею 9 Закону України “Про захист прав споживачів”. Споживач має право обміняти товар на подібний, а у випадку його відсутності, придбати будь-які товари з представленого асортименту, з відповідним перерахунком вартості поверненого товару, або отримати назад грошові кошти в розмірі вартості товару, що повертається.

Повернення та обмін товарів неналежної якості, в тому числі тих що були в експлуатації протягом гарантійного терміну, здійснюється згідно зі статтею 8 Закону України “Про захист прав споживачів”. У випадку виявлення протягом гарантійного терміну недоліків, споживач, в порядку і терміни встановлені законодавством, має право вимагати пропорційне зменшення ціни, безоплатне усунення недоліків товару в розумні терміни (ремонт), компенсацію витрат на усунення недоліків товару.

У випадку виявлення протягом встановленого гарантійного терміну суттєвих недоліків, що виникли з вини виробника товару (продавця), та були підтверджені (за необхідності) ВИСНОВКОМ ЕКСПЕРТИЗИ, споживач, в порядку та терміни встановлені законодавством, та на підставі обов’язкових для сторін правил договору на свій розсуд має право розірвання договору та повернення грошової суми або заміну товару на ідентичний або аналогічний з представленого асортименту.

Взуття для обміну надається покупцем у незабрудненому вигляді.

Не підлягає обміну. Поверненню та безкоштовному ремонту взуття:

  • сильно зношене, з дефектами, що утворилися внаслідок експлуатації в умовах, що не відповідають його призначенню;
  • з механічними пошкодженнями (подряпини, порізи, «подертості» і.т.д.) ; деформована в результаті неправильного ношення, сушки, що втратила якість в результаті хімічного впливу, з іншими дефектами, що виникли з вини покупця;
  • відремонтована покупцем до пред’явлення в магазин (крім заміни набійок, прикріплення металевих косячків, приклеювання профілактичної підметки, якщо ремонт не поніс за собою утворення дефектів);
  • придбане в комісійних магазинах а також уцінене;