Сейчас зимаА я хочу Лето!
  •  
Мережа стокових складів-магазинів взуття

Правила експлуатації взуття

Як правильно підібрати взуття?

Купляючи взуття, зверніть увагу на правильний вибір необхідного розміру взуття, адже у разі невідповідності розміру взуття та ноги можуть виникнути проблеми: з одного боку неправильний вибір загрожує здоров’ю ніг, і з іншого – це може викликати деформацію взуття, розрив швів, появу тріщин та складок.

При виборі взуття зверніть увагу на призначення взуття: робоче, модельне, для відпочинку., для повсякденного використання, спортивне і.т.д. Форма і висота каблука повинні відповідати статурі споживача. Спочатку носіть взуття недовго, щоб воно могло «пристосуватися» до форми ноги. На роботу носіть взуття зручне, міцне, на підборі висотою 20-30 мм, з урахуванням віку. Модельне взуття призначено для короткотермінового використання “на вихід”, спортивне – для занять спортом.

Правила експлуатації взуття:

1. Після ношення приведіть взуття до порядку: очистіть його від пилу та бруду. У випадку забруднення жирами використовуйте 1-2% мильний розчин, шляхом нанесения на взуття губкою. Це дозволить подовжити термін служби взуття

2. Сушіть вологе взуття при кімнатній температурі без використання опалювальних та нагріваючих приладів, джерел тепла, уникаючи попадання прямих сонячних променів та використовуючи вставки-каркаси для збереження форми взуття.

3. Прати будь-який вид взуття (крім гумового) ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

4. Взувайте взуття тільки розшнурованим (розстібнутим). Користуйтесь ріжками для взуття – це допоможе уникнути розриву заднього шва та збереже форму взуття.

5. Не знімайте взуття, не розшнуровуючи його та наступаючи на заднік, адже це може призвести до відриву підошви.

6. В дощову погоду не носіть взуття з підошвою з натуральної шкіри і верхом з тканини. Промокання такого взуття не є підставою для звернення з претензією.

7. Не носіть взуття на тонких та високих підборах по гравію, бруківці, адже це може призвести до пошкодження взуття та отримання травм. Модельне взуття призначене для ношення на рівній та твердій поверхні.

8. Ношення взуття в снігову погоду може призвести до осідання на її поверхню солей та інших хімікатів, що використовуються комунальними службами для прискорення танення снігу. Плями на взутті, що виникають при цьому, не можуть слугувати причиною для звернення з претензією до продавця.

9. Обережно використовуйте взуття з декоративною фурнітурою.

10. Не перетягуйте шнурки на гомілковостопному суглобі, задля уникнення розривів шкіри та кріплення.

11. Не використовуйте одну і ту ж саму пару взуття кожен день: виробу необхідно дати відпочити. Оптимальний варіант 2-3 пари взуття на кожен сезон.

Взуття з дефектами, що утворились внаслідок експлуатації в умовах, що не відповідають його призначенню, не підлягає обміну, поверненню або безоплатному ремонту.